Vyrazte do školy s praktickým svačinovým boxem Harry Potter – Bradavice! Tento černý box s motivem slavné školy kouzel potěší všechny malé i větší fanoušky magického světa.
Díky svým rozměrům se snadno vejde do batohu a udrží svačinu čerstvou a bezpečnou během celého dne. Perfektní společník na cesty za školními dobrodružstvími!
Vhodné pro děti od 6 let.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 34.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 39.00 cm |
| Váha balení | 0.04 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce