Bestway Xtras AKU Vysavač pro vířivky
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 59.00 cm |
| Výška balení | 12.50 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 1.17 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Pro celou rodinu |
Popis
Udržujte svůj bazén nebo vířivku krásně čistou s bezdrátovým vysavačem Bestway Xtras AKU! Stačí stisknout jedno tlačítko a můžete začít uklízet nečistoty i v těžko dostupných místech díky otočné sací hlavě. Vysavač má průhlednou nádobu, takže hned vidíte, kolik špíny jste nasbírali. Nabíjí se přes USB kabel a vydrží pracovat až 50 minut na jedno nabití – to znamená spoustu času na skvělé vodní radovánky bez starostí! Je vhodný pro malé bazény i vířivky a jeho lehká konstrukce usnadňuje manipulaci.
Doba nabíjení: 4-5 hodin
Pracovní doba: až 50 minut
Rozměry balení: 59 x 12.5 x 10 cm
Hmotnost balení: 1.17 kg
Baterie: Block baterie 7,4V, součástí balení
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
BST 53-60327