Zahřejte svůj bazén ekologicky se solárním ohřevem Bestway! Tato topná rohož využívá sluneční energii k ohřátí vody o několik stupňů, takže si koupání užijete déle a příjemněji. Díky přiloženým adaptérům ji snadno připojíte k vašemu filtračnímu systému. Je vhodná pro různé typy nadzemních bazénů s kapacitou do téměř deseti tisíc litrů vody. Odolný materiál zaručuje dlouhou životnost, navíc můžete rohož rozšířit podle velikosti vašeho bazénu. V balení najdete všechny potřebné součásti pro jednoduchou instalaci.
Vhodné pro děti od 18 let
Rozměr: 110 x 171 cm
Materiál: PVC
Šířka balení (cm): 66
Výška balení (cm): 22
Délka balení (cm): 27
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 let |
| Šířka balení | 66.00 cm |
| Výška balení | 22.00 cm |
| Délka balení | 27.00 cm |
| Váha balení | 5.14 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Dospělí |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce