Elektrický ohřívač bazénu Bestway Flowclear™ vám pomůže udržet vodu příjemně teplou po celé koupací období. Snadno ho připojíte k filtračnímu systému a díky digitálnímu ovládání si nastavíte ideální teplotu až do 40 °C. Bezpečnost zajistí senzor průtoku vody i bezpečnostní spínač, takže můžete mít klid při každém koupání. Součástí balení jsou hadice a spony pro jednoduché zapojení.
Vhodné pro děti od 18 let
Výkon: 2800 W
Kapacita bazénu: od 1 520 do 17 035 l
Maximální průtok filtrace: 3 785 l/h
Maximální teplota ohřevu: 40 °C
Rozměry balení: 48 x 29 x 23 cm
Hmotnost balení: 4,06 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 let |
| Šířka balení | 48.00 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 29.00 cm |
| Váha balení | 4.06 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Dospělí |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce