Robotický vysavač Bestway AquaTronix™ je skvělý pomocník pro každou rodinu, která chce mít bazén stále čistý bez námahy. Tento chytrý robot umí vyčistit až 50 m² plochy během pouhých 90 minut na jedno nabití. Díky patentovanému systému trysek a protiskluzovým kolečkům si poradí i s překážkami v nadzemním bazénu s plochým dnem. Bezdrátový provoz a automatické zapnutí při ponoření usnadňují používání a zajistí bezpečnost celé rodiny. Velký filtrační koš pojme nečistoty snadno a rychle – údržba je tak hračka!
Vhodné pro děti od 18 let
Pokrytí plochy: až 50 m²
Doba provozu: 90 minut
Doba nabíjení: 5-6 hodin
Objem filtračního koše: 3,5 l
Baterie: Block baterie 7,4V, součást balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 let |
| Šířka balení | 36.00 cm |
| Výška balení | 46.00 cm |
| Délka balení | 23.00 cm |
| Váha balení | 5.08 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Dospělí |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce