Alltoys Androni Házecí kroužky malé - Poškozený obal
Parametry
| Váha balení | 0.35 kg |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Pro celou rodinu |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
Popis
Malé házecí kroužky jsou skvělou hrou pro děti od tří let, která je baví venku na zahradě. Cílem je hodit plastový kroužek tak, aby se navlékl na zapíchnutý kolík.
Hra rozvíjí zručnost a přesnost, zároveň podporuje pohyb na čerstvém vzduchu. Zábava pro celou rodinu!
Vhodné pro děti od 3 let.
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ALT 7505-0000AND_OBAL